Vít aora

Autor projektu detox hlavy

Jmenuji se Vít Aora. Provázím lidi skrze k čistší mysli a jasnější přítomnosti.

Jsem autorem knihy Detox hlavy a online kurzů Detox hlavy za 42 dní, Rozpusť se a Nech to jít. Vedu také dlouhodobou skupinu Cesta čisté mysli.

Věnuji se do hloubky meditaci a nastavení mysli. Čtu, cvičím, cestuji a tvořím, miluji jednoduchost, moře, čokoládu a bojová umění.

Téma workshopu: Nech to jít

Emoce jsou příležitostí! Zvu vás na workshop, kde se společně prakticky podíváme na to, jak změnit svůj přístup i k náročnějším emocím a efektivněji s nimi pracovat, aby nás netrápily více, než je nutné. Podíváme se na to, jak se v nás emoce tvoří, proč se v nás usazují a jak tuto tíhu uvolňovat. Záměrem workshopu je hlubší přijetí sebe a svých emocí.

Téma workshopu: Meditační ponor – Nech to být

Ty nejpřirozenější věci jsou pro nás často nejnáročnější. Jen být, jen jít nebo jen jíst – někdy až nadlidský úkol. Něco nám pořád jede v hlavě a s přítomností nejsme většinu času v kontaktu. V tomto workshopu se ponoříme do ticha a přirozenosti prostého bytí. Je to příležitost přiblížit se ke své pravé podstatě, očistit se od nepřínosných programů mysli a naučit se vychutnávat si přítomnost nehledě na její obsah. Těším se na vás!