Marek vich

LEKTOR MINDFULNESS, TERAPEUT & Dj

Mým posláním je pomáhat lidem nacházet sílu a klid v životě. Na mých workshopech a sezeních učím především vědomě pracovat s emocemi, rozvíjet Lásku k sobě a pečovat o vnitřní dítě a pěstovat všímavost i vnitřní Mír. 

Spolu-vytvořil jsem program Relational Mindfulness Training (RMT), který pomáhá lidem lépe zvládat stres a komunikaci s mezilidských vztazích. Program jsem vědecky ověřil  na katedře manažerské psychologie VŠE v Praze, kde jsem v roce 2017 úspěšně zakončil doktorát. V rámci RMT aktuálně již v třetím běhu školíme lektory mindfulness. V současné době jsem garantem oborů psychologie a manažerské psychologie na soukromé vysoké škole AMBIS a.s. v Praze.

 Mezi mé další zájmy patří příroda, četba, sebeobrana, Djing (ecstatic dance) a tanec.

Téma workshopu: Sebeláska & vnitřní klid

Na workshopu budeme pečovat sami o sebe. Dozvíte se, jak zvládat náročné emoce a jak pečovat o své vnitřní dítě – nejkřehčí část nás. Budete mít také možnost dotknout se svého vnitřního klidu – části nás, ze které vyvěrá naše laskavost, síla a mír.

Téma workshopu: Ranní cchi-kung

Každé ráno budete mít možnost přidat se ke mně na ranní cchi-kung. Jedná se o ozdravné a oživující cvičení, která příjemně nastartuje náš organismus a energii na celý den. Představím vám velmi jednoduchá a praktická cvičení, která sám cvičím každé ráno, bez ohledu na počasí. Tento ranní rituál považuji za klíčový faktor mého zdraví a mám proto radost, že se s vámi o něj mohu podělit. Krásná příroda Sklenářky sílu našeho cvičení ještě více umocní. 

Ecstatic Dance

Na Mindful Campu vás také provedu Ecstatic Dance setem, při kterém budete mít možnost uvolnit v tanci za doprovodu rozmanité hudby. Ecstatic Dance je světově proslulý druh tanečních akcí, které probíhají bez alkoholu a drog. Jedná se vlastně o druh párty pro lidi, kteří si chtějí užít akce střízlivějším a vědomějším způsobem. Djing, kterému se věn je mojí velkou vášní a mám radost, že vám mohu něco málo z toho světa ukázat i na Mindful Campu.