Lucie Přibylová

průvodkyně sound healingem a lektorka jógy

Jsem milovnice soundhealingu, jehož vibrace a frekvence nás přirozeně dostávají do hlubokých stavů relaxace, při kterých se spouští procesy sebeléčení. Moje vlastní nemoc mě přivedla na cestu sebepoznání. Již přes 10 let se věnuji meditacím a józe. 

Od roku 2020 jsem lektorkou jógy a zajímám se o fyzioterapii spojenou s psychosomatikou. Po ročním výcviku hraní na gong jeho vibrace s láskou předávám všem, kteří je potřebují. Hraní na gong a křišťálové mísy je pro mě momentálně jedna z nejúčinnějších technik, které mají udělat to, co je potřeba, tam, kde je potřeba.

 

Workshop: Gongová lázeň

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálové mísy vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení.

Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém