Lucie Přibylová

průvodkyně sound healingem a lektorka jógy

Jsem milovnice soundhealingu, jehož vibrace a frekvence nás přirozeně dostávají do hlubokých stavů relaxace, při kterých se spouští procesy uvolnění a sebeléčení. Již přes 10 let se věnuji meditacím, józe a fyzioterapii spojené s psychosomatikou. Soundhealing si ke mně našel přirozeně vlastní cestu. Gongová lázeň je velmi silná technika, kterou jsem provedla již stovky lidí. Vibrace gongu a dalších hudebních nástrojů s láskou předávám všem, kteří je potřebují.

Gongová lázeň a soundhealing

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís a tibetských misek vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat.

Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém. Během soundhealingu budete mít prostor ponořit se sami do sebe.

Ponořte se do zvuků a léčivých frekvencí nástrojů, které budou procházet každou buňkou vašeho těla. Nechte se unášet vibracemi a během soundhealingu si dovolte prožít stav, kdy nemusíte NIC.