Kasha Ko

PSYCHOLOŽKA A LEKTORKA MINDFULNESS

Jsem… psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka Mindfulness, máma 3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost. Dlouhodobě se věnuji využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vedu skupinové tréninky této metody, vyučuji ve výcviku budoucích terapeutů, vedu zážitkové kurzy a provozuji soukromou psychoterapeutickou praxi. Do své práce začleňuji terapii dobrodružstvím, prožitkové techniky a práci s tělem.

 

téma příspěvku: Mindfulness Polarit v Nás

V dnešní době se často setkáváme s nebezpečím vyhoření jak v práci tak i v poslání, které nás baví, či mezilidských vztazích. Souivísí to nejčastěji s přílišným vydáváním energie i pozorností ven, do světa a zanedbáváním vlastních potřeb a pocitů. Během workshopu se budeme věnovat praktickým technikám vnitří sebepéče.

Čekají nás techniky zvědomování a práce s vnitřní rovnováhou polarit, zaměřenou hlavně na kontinuum já a ostatní. Práce se zaměřením pozornosti vně a dovnitř. Rozvíjení laskavosti k sobě. Hrátky s dechem zaměřené na krizovou intervenci a vnitřní sebepéči. To, vše prožitkovou formou.